Oferta

Konstrukcje stalowe

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez zespół jesteśmy w stanie wykonać konstrukcje stalowe oraz podzespoły konstrukcji wykorzystywane w wielu branżach. Konstrukcje spawane produkowaliśmy dla takich branż jak  przemysł ciężki, górnictwo, budownictwo. Personel firmy posiada niezbędne certyfikaty spawalnicze w zakresie łączenia metali jak również kontroli spawalniczej. Podejmujemy się tylko zleceń, których jesteśmy w stanie dotrzymać terminu wykonania, wymaganej jakości z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm oraz zasad BHP.

Jako firma staramy się od początku o uzyskanie certyfikatu DIN-EN 3834.

Usługi ślusarskie

 

Świadczymy usługi w zakresie cięcia na pile taśmowej, wiercenia, spawania. W związku ze współpracą naszej firmy z czołowymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi w regionie i Polsce jesteśmy w stanie pomóc w organizacji skomplikowanych obróbek lub operacji związanych z obróbką stali.

Obróbka blacharska

Inżyniera wsteczna

 

Świadczymy usługi obróbki strumieniowo-ściernej. Piaskujemy przy pomocy agregatu z wykorzystaniem ścierniwa dobranego do powłoki.

Malarnia proszkowa

Zapraszamy do nowej malarni proszkowej , mieszczącej się przy Wiejskiej 4 w Zielonej Górze.
Wymiary robocze pieca to 200 x 160 x 8000 cm.
Jesteśmy w pełni przygotowani na przyjęcie i obsługę w zakresie logistyki, malowania i magazynowania dużych i ciężkich gabarytów. Dzięki doświadczonemu zespołowi oraz przy udziale nowego sprzętu do malowania jesteśmy w stanie zapewnić jakość jakiej Państwo wymagacie. Sami malujemy konstrukcje które wyprodukowaliśmy więc nie możemy pozwolić na fuszerkę .